Do zakończenia rejestracji pozostało:

00

dni


00

godzin


00

minut


00

sekund


IV FALA - NITKA TECHNOLOGICZNA

Edycja technologiczna akceleratora Surferzy Wiedzy to projekt skierowany do twórców rozwiązań software, osób które w swojej pracy wykorzystują nowe technologie - VR, AR, AI - i wiążą z tym swój dalszy rozwój zawodowy. Zapraszamy także pasjonatów nowych technologii, którzy mają pomysł na produkt i chcą wprowadzić go w życie.

Digital Knowledge Village jest otwarte na współpracę i wsparcie rozwoju biznesu na wielu obszarach. Ze względu na profil fundacji, projekt przeznaczony jest dla przedsięwzięć z branży EdTech.

REKRUTACJA DO PROGRAMU TYLKO DO KOŃCA GRUDNIA 2018

POZNAJ NAS BLIŻEJ!

Program akceleracyjny
Surferzy Wiedzy


Program akceleracyjny Surferzy Wiedzy to projekt cykliczny trwający każdorazowo około 2 miesięcy. Został opracowany przez grupę ekspertów tak, aby w maksymalny sposób pomóc początkującym edtechowym przedsiębiorcom w pomyślnym rozwoju biznesu. Uczestnicy podczas akceleracji biorą udział w programie szkoleniowym oraz spersonalizowanej opiece mentorskiej. Jako Edtech Hub wykorzystujemy przy tym innowacyjne metody oraz narzędzia odpowiednie do tematyki oraz stopnia zaawansowania projektu. W późniejszym etapie wybrane projekty mają możliwość przedstawienia swojego biznesu zarządom korporacji oraz funduszom VC.Przyśpieszymy rozwój
Twojego projektu


Celem programu akceleracyjnego jest przyspieszenie procesu rozwoju projektu, tak aby przedsiębiorcy mogli z sukcesem wejść w kolejne fazy realizacji i komercjalizacji produktu. Po programie uczestnicy mogą przystąpić do klastra działającego przy fundacji i stać się członkami społeczności specjalistów. Daje to także dodatkowe korzyści, jak na przykład czerpanie z korzyści infrastruktury Digital Knowledge Village.


Wypłyń na szerokie wody
branży EdTech


W trakcie akceleracji przedsiębiorcy regularnie kontaktują się z wiodącymi ekspertami. Opracowaliśmy wysoce wyspecjalizowany program nauczania ukierunkowany na Edtech, który pomoże poruszać się w specyficznej branży edukacyjnej. Uczestnicy przez cały czas trwania akceleracji pracują nad wieloma zagadnieniami, które są kluczowe dla rozwoju firmy – interakcja z klientem, finansowanie i rozwój produktu, optymalizacja procesów biznesowych, pitching dla inwestorów. Zwieńczeniem programu jest udział w Demo Day, gdzie przedsiębiorcy będą mieli szansę przedstawić swój produkt szerszej społeczności, w tym inwestorom. Ze względu na swoją mocno zindywidualizowaną formę.


PAKIET KORZYŚCI DLA CIEBIE!

ACTION PLAN

W pierwszym kroku Uczestnicy pod opieką managera opracują Action Plan, który będzie określał strategię biznesową, potencjał projektu i potrzebne zasoby.

SZKOLENIA

Wszyscy uczestnicy wezmą udział w serii szkoleń, realizowanych w formie dwudniowych „zjazdów” wraz z dostępem do dodatkowych materiałów na platformie Smart Learning.

MENTORING

Każdy uczestnik będzie mógł skorzystać z konsultacji eksperckich oraz spotkań z mentorami. Eksperci będą wspierać swoją wiedzą i doświadczeniem rozwój projektu oraz dostarczą specjalistyczną wiedzę w ramach określonych kompetencji.

AKCELERACJA

Akcelerujemy proces tworzenia rozwiązania, od zdefiniowania potrzeb aż do powstania prototypu, a często nawet pierwszej sprzedaży gotowego produktu.
nagroda

NAGRODY

Szansa na wsparcie finansowe dla wybranych produktów.
kontakty

NETWORKING

Ułatwiamy rozszerzenie bazy kontaktów wśród inwestorów czy korporacji mediowych.
platforma

PLATFORMA

Dostęp do autorskiej platformy smart learningowej.
infrastruktura

INFRASTRUKTURA

Możliwość korzystania z infrastruktury wchodzącej w ekosystem Digital Knowledge Village.

WSPARCIE MENTORÓW

25 specjalistów i trenerów
 • Robert Król
  Ekspert kompetencji cyfrowych
 • Paweł Bochniarz
  PREZES ZARZĄDU MIT Enterprise Forum Poland
 • Olga Zelent
  Chief Operating Officer, General Manager, przedsiębiorca, mentor i innowator.
 • Marcin Żukowski
  Cyfrowy tubylec
 • Marcin Sołodki
  E-Learning Manager
 • Marcin Gędłek
  Prawnik MBA Oxford Brookes University
 • Krzysztof Wojewodzic
  ekspert ds. EdTech, prezes ESCOLA S.A.
 • Katarzyna Wierzbowska
  prezeska zarządu Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet
 • Kamila Kuźniewska
  Acceleration Manager
 • Inga Kasak
  Dyrektorka Zarządzająca Black Swan Fund.
 • Anna Kowalska
  Solution Architect

SZKOLENIA I WARSZTATY

Tematy dobierane do potrzeb fali
 • Metodyka nauczania,
 • Komercjalizacja rozwiązań technologicznych
 • Wycena i modele sprzedaży,
 • Negocjacje,
 • Strategia i promocja sprzedaży,
 • Produkcja treści content–marketingowych,
 • Digital marketing,
 • Wystąpienia publiczne.

ONI JUŻ SIĘ ODWAŻYLI!

W dwóch turach wzięło udział łącznie 50 projektów
DigitalGirls Academy
Innowacyjny program rozwojowy przeznaczony dla edukatorek przyszłości, którego formuła to 5 miesięcy praktycznej nauki. Program działa od 2017 roku, wykorzystuje nowe technologie i aktywnie realizuje się m.in. przez: projektowanie produktów edukacyjnych, budowanie społeczności opartych na wymianie wiedzy oraz doświadczeń, jak i tworzenie modeli biznesowych.
Właściciel firmy doradczo-szkoleniowej Instytut Komunikacji Niewerbalnej, zajmującej się wykorzystaniem najnowszej wiedzy psychologicznej z zakresu percepcji wyglądu, analizy mikroekspresji oraz analizy behawioralnej w wystąpieniach publicznych, sprzedaży, negocjacjach i rekrutacji. Jej firma jest dystrybutorem innowacyjnej technologii Facial Emotion Recogniotion, rozpoznającej ekspresje mimiczne w czasie rzeczywistym. Wykorzystywana jest ona do badań konsumenckich, diagnozy emocjonalnej klientów oraz zwiększania zaangażowania i sprzedaży w obsłudze klienta. Założycielka i redaktor portalu Psychologia Wyglądu ( www.psychologiawygladu.pl), najpopularniejszej strony poświęconej tematyce komunikacji niewerbalnej i analizy wyglądu.
Teoria Strun
Portal do nauki muzyki ze szczególnym uwzględnieniem twórczego aspektu gry - komponowania, grania w zespołach oraz produkowania muzyki. Początkowo można będzie rozpocząć naukę na gitarze, a w kolejnych etapach portal zostanie rozszerzony o instrumenty elektroniczne. Nauka poprzez wideo-lekacje, tematyczne kursy online oraz rozszerzone o wyjazdy artystyczne. W przyszłości może powstać "kawiarnia artystyczna" online, przez którą uczestnicy będą wykonywać kreatywne zadania i łączyć się do kolaboracji.
Jak ugryźć pielęgnację psa
Kurs online z zakresu groomingu, czyli psiego fryzjerstwa. Każda rasa i typ włosa wymaga odpowiednio dobranej pielęgnacji, a wiedza w tym temacie jest na tę chwilę niszowa. Powstanie produktu edukacyjny skierowany do właścicieli czworonogów oraz profesjonalistów pielęgnacji zwierzęcego futra.
Cel Mieszkanie
Projekt zakłada kurs online składający się z 7 bloków tematycznych podzielonych na lekcje, który przeprowadza za rękę przez wszystkie etapy nabywania nieruchomości. Pierwszy moduł dotyczy bardzo ważnego etapu analizy potrzeb i możliwości finansowych kupującego mieszkanie. Pozostałe moduły pokazują m.in. gdzie szukać mieszkań, jak sprawdzić ich stan prawny i techniczny, jak bezpiecznie przeprowadzić transakcję i jak się przygotować do remontu.
Zdalny Ninja
Projekt ma na celu stworzenie platformy edukacyjno-szkoleniowej wraz z stworzeniem i wdrożeniem systemu certyfikacji pod kątem pracy zdalnej. Platforma dedykowana dla osób indywidualnych, jak również dla firm chcących zatrudniać pracowników zdalnych bądź już zatrudniających zdalnych pracowników.

REGUŁY PROGRAMU

Tworzymy wyłącznie Twój produkt

Dzielimy się wiedza i doświadczeniem

Udostępniamy zasoby ludzkie i technologiczne

Wymagamy częstej obecności w Warszawie w związku ze szkoleniami i doradztwem

Nie pokrywamy kosztów transportu i akomodacji.


ZGŁOŚ SWÓJ PROJEKT

Zajmie Ci to tylko kilka minut