Do zakończenia rejestracji pozostało:

00

dni


00

godzin


00

minut


00

sekundNASZ AKCELERATOR JEST DLA CIEBIE JEŚLI:

 • Rozwijasz projekt biznesowy w branży edtech lub pokrewnej.
 • Wierzysz w siłę dzielenia się wiedzą, używasz jej do ewangelizacji lub sprzedajesz swoją ekspertyzę i doświadczania.
 • Dobrze, jeśli już działasz w formie zorganizowanego podmiotu gospodarczego.
 • Idealnie, jeśli masz MVP, product demo lub materiały/content umożliwiający pracę nad pierwszą/ulepszoną wersją produktu.
 • Wspaniale, jeśli twój projekt wykazuje synergię z Digital Knowledge Village, abyśmy mogli cię wesprzeć naszymi zasobami technicznymi i merytorycznymi.

 


PRZYŚPIESZYMY PRACĘ NAD TWOIM PROJEKTEM!

ACTION PLAN

W pierwszym kroku Uczestnicy pod opieką managera opracują Action Plan, który będzie określał strategię biznesową, potencjał projektu i potrzebne zasoby.

SZKOLENIA

Wszyscy uczestnicy wezmą udział w serii szkoleń biznesowych i technologicznych, realizowanych w formie dwudniowych „zjazdów” wraz z dostępem do dodatkowych materiałów na platformie Smart Learning.

MENTORING

Każdy uczestnik będzie mógł skorzystać z konsultacji eksperckich oraz spotkań z mentorami. Eksperci będą wspierać swoją wiedzą i doświadczeniem rozwój projektu oraz dostarczą specjalistyczną wiedzę w ramach określonych kompetencji.

AKCELERACJA

Akcelerujemy proces tworzenia rozwiązania, od zdefiniowania potrzeb aż do powstania pierwszego prototypu, a często nawet pierwszej sprzedaży. Zapewniamy wsparcie sprzętowe oraz niezbędną infrastrukturę, prowadzimy mentoring biznesowy i technologiczny.

SZKOLENIA I WARSZTATY

 • Strategia budowy cross mediowego produktu edukacyjnego
 • Metodyka nauczania dorosłych i budowanie mapy produktu e-learningowego
 • Jak to policzyć - szacowanie potencjalnego zysku oraz kosztów
 • Formaty i produkcja treści edukacyjnych i content marketingowych
 • Digital Marketing
 • Warsztaty - praca z kamerą

I wiele innych...ONI JUŻ SIĘ ODWAŻYLI!

W dwóch turach wzięło udział łącznie 50 projektów
DigitalGirls Academy
Innowacyjny program rozwojowy przeznaczony dla edukatorek przyszłości, którego formuła to 5 miesięcy praktycznej nauki. Program działa od 2017 roku, wykorzystuje nowe technologie i aktywnie realizuje się m.in. przez: projektowanie produktów edukacyjnych, budowanie społeczności opartych na wymianie wiedzy oraz doświadczeń, jak i tworzenie modeli biznesowych.
Właściciel firmy doradczo-szkoleniowej Instytut Komunikacji Niewerbalnej, zajmującej się wykorzystaniem najnowszej wiedzy psychologicznej z zakresu percepcji wyglądu, analizy mikroekspresji oraz analizy behawioralnej w wystąpieniach publicznych, sprzedaży, negocjacjach i rekrutacji. Jej firma jest dystrybutorem innowacyjnej technologii Facial Emotion Recogniotion, rozpoznającej ekspresje mimiczne w czasie rzeczywistym. Wykorzystywana jest ona do badań konsumenckich, diagnozy emocjonalnej klientów oraz zwiększania zaangażowania i sprzedaży w obsłudze klienta. Założycielka i redaktor portalu Psychologia Wyglądu ( www.psychologiawygladu.pl), najpopularniejszej strony poświęconej tematyce komunikacji niewerbalnej i analizy wyglądu.
Teoria Strun
Portal do nauki muzyki ze szczególnym uwzględnieniem twórczego aspektu gry - komponowania, grania w zespołach oraz produkowania muzyki. Początkowo można będzie rozpocząć naukę na gitarze, a w kolejnych etapach portal zostanie rozszerzony o instrumenty elektroniczne. Nauka poprzez wideo-lekacje, tematyczne kursy online oraz rozszerzone o wyjazdy artystyczne. W przyszłości może powstać "kawiarnia artystyczna" online, przez którą uczestnicy będą wykonywać kreatywne zadania i łączyć się do kolaboracji.
Jak ugryźć pielęgnację psa
Kurs online z zakresu groomingu, czyli psiego fryzjerstwa. Każda rasa i typ włosa wymaga odpowiednio dobranej pielęgnacji, a wiedza w tym temacie jest na tę chwilę niszowa. Powstanie produktu edukacyjny skierowany do właścicieli czworonogów oraz profesjonalistów pielęgnacji zwierzęcego futra.
Cel Mieszkanie
Projekt zakłada kurs online składający się z 7 bloków tematycznych podzielonych na lekcje, który przeprowadza za rękę przez wszystkie etapy nabywania nieruchomości. Pierwszy moduł dotyczy bardzo ważnego etapu analizy potrzeb i możliwości finansowych kupującego mieszkanie. Pozostałe moduły pokazują m.in. gdzie szukać mieszkań, jak sprawdzić ich stan prawny i techniczny, jak bezpiecznie przeprowadzić transakcję i jak się przygotować do remontu.
Zdalny Ninja
Projekt ma na celu stworzenie platformy edukacyjno-szkoleniowej wraz z stworzeniem i wdrożeniem systemu certyfikacji pod kątem pracy zdalnej. Platforma dedykowana dla osób indywidualnych, jak również dla firm chcących zatrudniać pracowników zdalnych bądź już zatrudniających zdalnych pracowników.

WSPARCIE MENTORÓW

25 specjalistów i trenerów

Dagmara Strzębicka
MENEDŻER INWESTYCYJNY

 

Piotr Maczuga  
EKSPERT DS. AKCELERACJI
TECHNOLOGICZNEJ ICT

Monika Nowacka-Sahin
EKSPERT DS. AKCELERACJI BIZNESOWEJ

Ireneusz Tomczak
CEO, PARTNER


REGUŁY PROGRAMU

Tworzymy wyłącznie Twój produkt

Dzielimy się wiedza i doświadczeniem

Udostępniamy zasoby ludzkie i technologiczne

Wymagamy częstej obecności w Warszawie w związku ze szkoleniami i doradztwem

Nie pokrywamy kosztów transportu i akomodacji.


ZGŁOŚ SWÓJ PROJEKT

Zajmie Ci to tylko kilka minut.